Тя е от Словакия. Той – от България. И двамата обичат музиката и са се установили в Прага. Те ще се завърнат през октомври при нас в Българския културен институт, където преди време изнесоха първия си съвместен концерт. Тук символично ще представят новия си албум “I Wish”.
Може да се порадвате на завладяващия глас на Луци и на майсторския китарен стил на Страхил. Те си пасват толкова добре, че изглежда сякаш свирят заедно от цяла вечност. Всеки от тях има зад гърба си редица проекти с множество талантливи музиканти.


+420 233 326 862